«Врятувати «Кукушку!»: петиція на сайті Президента України (ФОТО)

Потрібно 25 000 підписів

Ми всі знаємо про ситуацію з легендарною вузькоколійкою «Кукушка». Її хочуть закрити

Радіо Трек писав про це вже не раз. Вирішили звернути увагу особисто – Президента:

Pозмістили на його сайті електронну петицію.

Подаємо нижче її повний текст:

«Врятувати «Кукушку!» – найдовшу вузькоколійку в  Європі «Антонівка – Зарічне». Припинити занепад Полісся.
 

Закликаємо припинити дії «Укрзалізниці» з фактичного знищення  найдовшої вузькоколійної залізниці в Європі протяжністю 106 км.
 

Це залізниця, «Антонівка – Зарічне» яка пролягає через мальовничі території озерного краю Полісся в північних районах Рівненської області. Залізниця, яка в народі з любов’ю називається «Кукушка», а також: «Поїздо́к», «Поліська вузькоколійка», «Трансполіська магістраль».

 

Нині рух колійного транспорту тут зупинено (з березня 2020 року у зв’язку з карантином).
 

«Укрзалізниця» відмовляється його відновлювати й здійснює свідомі кроки для прямого знищення цього унікального інфраструктурного об'єкта, який має величезне історико-культурне та господарське значення,  а також суспільно-економічний, гуманітарний та туристичний потенціал.

 

Згідно з офіційними заявами «Укрзалізниці» збитки «Поліської вузькоколійки» склали за минулий рік 16 млн грн. Її утримання для цього багатющого відомства із непомірними заробітними платами топ керівників, як вони заявляють, є – нерентабельним.

 

Однак, пасажирські перевезення на залізниці всюди у світі є нерентабельними, а вузькоколійка «Антонівка – Зарічне» є унікальним інфраструктурним об’єктом, значення якого для Полісся та України в цілому переоцінити просто неможливо.

 

Вимагаємо від керівництва держави – ухвалити низку невідкладних рішень, які б змусили «Укрзалізницю» відновити повноцінну та ритмічну роботу вузькоколійної залізниці «Антонівка – Зарічне» та її підтримку у належному стані.

 

 Не дайте знищити «Кукушку»!

Просимо підтримати – підписом на сайті електронних петицій.

УВАГА! Вам треба перейти СЮДИ (натисніть)

Для того, щоби Володимир Зеленський звернув на цю проблему увагу, потрібно 25 000 підписів.

Наперед вдячні за підтримку.

Редакція «Радіо Трек»

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень