Студенти ходили у податкову на екскурсію

Іх вчили, як скористатися податковою пільгою за навчання

Цими днями студенти Рівненського технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування ходили на екскурсію до податківців Рівненського району. Це один із багатьох заходів, метою якого є збагачення теоретичних та практичних знань студентів у сфері оподаткування, ознайомлення їх із професією фахівця фіскальної служби.

Начальник відділу реєстрації платників та електронних сервісів податкової інспекції Сергій Гордієвський ознайомив студентів з послугами, які можна отримати у Центрі обслуговування, можливістю подання податкової звітності та звітності з єдиного внеску в електронному вигляді. Учням розповіли про електронні сервіси, які надає платникам податків Державна фіскальна служба України. Це, зокрема, «Електронний кабінет платника податків», «Електронні перевірки», реєстри платників : єдиного податку та податку на додану вартість, реєстр страхувальників, загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс «ЗІР» та багато інших.

Також учні ознайомилися із принципами кампанії декларування доходів громадян, зокрема, дізналися про можливість скористатися правом податкової знижки за навчання.

ДПІ у Рівненському районі

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень