Найкращі студенти області отримали грошові премії

[media=50200]

Найкращих студентів Рівненщини нагородили грошовими преміями голови Рівненської обласної державної адміністрації.

Серед 76 переможців Всеукраїнських та обласних олімпіад і конкурсів найбільше студентів навчальних закладів ІІІ- ІV рівнів акредитації. Це, зокрема, студенти Національного університету водного господарства, Національного університету «Острозька академія», також нагороджували стипендіатів ГДГУ та МЕГУ.

Якщо ж говорити про заклади І-ІІ акредитації, то грошові премії отримали студенти  Рівненського коледжу економіки та  бізнесу, Рівненських кооперативного, державного аграрного та державного базового медичного коледжів.

[media=50201]

Ми по цікавилися в студентів, що потрібро робити, аби досягнути їхнього успіху, і ось що почули:

 

Додамо, що на премії з обласного бюджету Рівненщини виділили понад 315 тисяч гривень. Тож в середньому кожен студент отримав близько 4 тисяч гривень.

[media=50202]

Нагадаємо, на Рівненщині працює 35 вищих навчальних закладів. В них навчається близько 42 тисячі студентів. З них 14 тисяч – це студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, решта – ІІІ-ІV рівнів.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень