На Рівненщині торгують людьми

Жертви торгівлі мають особливий статус

За 2015 рік на Рівненщині зафіксовано два випадки торгівлі людьми. Жертви торгівлі мають особливий статус.

Про це перед представниками Міністерства соціальної політики прозвітували рівненські чиновники. Однак заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук впевнений, що таких людей більше і облдержадміністрація докладе зусиль, аби їх віднайти та надати необхідну допомогу:

Зауважимо, що в цілому по Україні міністерством соціальної політики статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, надано 151 особі.

Тим часом, на Рівненщині потерпілими від торгівлі людьми вже більше десяти років опікується громадська організація «Чайки». Її працівники протягом десятиріччя надали допомогу близько 250 людям, які постраждали від торгівлі людьми, в тому числі і чоловікам, що потрапили у трудове рабство.

За допомогою до громадських активістів «Чайки» потрібно звертатись на Данила Галицького 16.  Для отримання статусу постраждалого від торгівлі людьми необхідно звернутись за адресою вул.Словацького, тел. 22-11-80.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень