Ні слова про «Верес». До 30-го листопада – режим мовчання

Засідання Наглядової ради НК «Верес – Рівне» пройде в понеділок

Як відомо, в народному клубі «Верес» виникла певна колізія. Її спричинила несподівана відставка головного тренера Олега Луткова «за сімейними обставинами».

Причина багатьом видалася дивною і викликала недовіру. Клуб завершив перше коло чемпіонату з дуже непоганими результатами. Почали з’являтися коментарі гравців, які підтвердили загальні підозри й засвідчили, що між керівництвом клубу та головним тренером виникло непорозуміння.

«Радіо Трек» взяло коментарі стосовно поточної ситуації і в головного тренера, і в капітана команди, і в президента клубу. Інтерв’ю з Олегом Лутковим можна прослухати тут. Планувалося подати й інші коментарі.

Однак, вчора ми ухвалили редакційне рішення не розвивати цю тему й не оприлюднювати версій, які нам стали відомі. На те є дві причини.

По-перше, активну позицію зайняла Наглядова рада клубу, яка вирішила почути всі зацікавлені сторони і спробувати знайти компромісне рішення. По-друге, ми зрозуміли, що будь-яке оприлюднення версій (хай навіть правильних) було б за таких обставин недоречним – краще дати можливість сторонам знайти порозуміння між собою ще до засідання Наглядової ради, яке має відбувся у понеділок, 30-го листопада.

Оголошено, що це засідання буде відкритим для ЗМІ. Сподіваємося, воно пройде не в режимі взаємних звинувачень, а в атмосфері порозуміння та  конструктивного обговорення задач і цілей, що їх ставить перед собою народний клуб.

Інтерв’ю головного тренера Олега Луткова ми також не видаляємо свідомо, бо, як нам здається, воно просякнуте виразним бажанням знайти порозуміння і не містить ніяких закидів ні до кого. 

 

Редакція «Радіо Трек»

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень