Рух Соборною у Рівному знову обмежать

Вулицею міста треба буде їздити за графіком, як це було раніше

Найближчим часом рух Соборною у Рівному знову буде обмежено. Головною вулицею міста треба буде їздити за графіком, як це було раніше, до ремонту аварійного мосту на Степана Бандери. Тобто, приватний транспорт зможе пересуватися центром лише у вечірню та нічну пору. Про це розповів міський голова Рівного Володимир Хомко:

- Проведу нараду на Соборній. Якщо якихось робіт, які б заважали просуванню по Соборній, тобто машина поперек ставала, не буде, то зразу і обмежимо.

Нагадаємо, що вулицю Соборну відкрили для руху усіх транспортних засобів наприкінці серпня, оскільки велися ремонтні роботи мосту на вулиці Степана Бандери. Основний етап ремонтних робіт завершили 20 вересня, тоді ж рух мостом відновили. Соборна ж досі лишалася відкритою для всіх видів транспорту

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень