Андрій Любка привозить до Рівного новий роман «Карбід»

Рівнян запрошують на літературно-дискусійний вечір

[media=49992]

Наприкінці листопада стартує друга частина всеукраїнського туру поета Андрія Любки з новим романом «Карбід».

Додамо, що протягом листопада письменник відвідав північ, південь, центр та схід України (в тому числі побував у 4 прифронтових містах).

Вже у п'ятницю, 4 грудня, Андрій Любка приїде до Рівного.

О 17:00 відбудеться прес-конференція у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (майдан Короленка, 6).

А о 19:00 - літературно-дискусійний вечір у конференц-залі готелю «Мир» (вул. Міцкевича, 32). Вхід 25-35 гривень.

[media=49993]

Загалом, тур Західною Україною охопить близько 30 міст, в кожному з яких відбудеться два заходи: прес-конференція та літературно-дискусійний вечір.

ДОВІДКА

Приїзд Андрія Любки відбувається у рамках проекту «Мережа». Це проект, що охоплює всю територію України та має представників у 28 містах (серед них 20 - обласні центри).

Протягом найближчого часу планують організувати ще декілька турів усіма містами мережі за участю письменників, серед яких: Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Тарас Прохасько, Юрій Іздрик, Дмитро Лазуткін, Катерина Бабкіна.

 

Андрій Любка – український письменник, есеїст, публіцист, перекладач. Лауреат низки премій, учасник резиденцій Польщі, Латвії та інших країн, куратор міжнародних літературних фестивалів. Автор трьох збірок віршів та двох прозових книг.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень