Андрій Любка привозить до Рівного новий роман «Карбід»

Рівнян запрошують на літературно-дискусійний вечір

Наприкінці листопада стартує друга частина всеукраїнського туру поета Андрія Любки з новим романом «Карбід».

Додамо, що протягом листопада письменник відвідав північ, південь, центр та схід України (в тому числі побував у 4 прифронтових містах).

Вже у п'ятницю, 4 грудня, Андрій Любка приїде до Рівного.

О 17:00 відбудеться прес-конференція у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (майдан Короленка, 6).

А о 19:00 - літературно-дискусійний вечір у конференц-залі готелю «Мир» (вул. Міцкевича, 32). Вхід 25-35 гривень.

Загалом, тур Західною Україною охопить близько 30 міст, в кожному з яких відбудеться два заходи: прес-конференція та літературно-дискусійний вечір.

ДОВІДКА

Приїзд Андрія Любки відбувається у рамках проекту «Мережа». Це проект, що охоплює всю територію України та має представників у 28 містах (серед них 20 - обласні центри).

Протягом найближчого часу планують організувати ще декілька турів усіма містами мережі за участю письменників, серед яких: Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Тарас Прохасько, Юрій Іздрик, Дмитро Лазуткін, Катерина Бабкіна.

 

Андрій Любка – український письменник, есеїст, публіцист, перекладач. Лауреат низки премій, учасник резиденцій Польщі, Латвії та інших країн, куратор міжнародних літературних фестивалів. Автор трьох збірок віршів та двох прозових книг.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень