У Рівному – фестиваль документального кіно Docudays UA

Присутні матимуть можливість переглянути кінострічку «Пост Майдан»

[media=49943]

У Рівному відбудеться відкриття 12-го Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Розпочнеться захід у вівторок, 24 листопада, о 14:30 у конференц-залі готелю «Мир» за адресою: м. Рівне, вул. Міцкевича, 32, 1 поверх. Після презентації відбудеться перший відкритий показ у рамках фестивалю кінострічки «Пост Майдан».

Додамо, що цього року в різних регіонах України показуватимуть 40 документальних фільмів на тему прав людини від Docudays UА

Вхід – вільний.

Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні.

ДОВІДКА

[media=49944]

Автори стрічки «Пост Майдан» кілька тижнів стежать за чотирма людьми напередодні президентських виборів в Україні. Усі вони з різних куточків країни – Донецька, Криму, Ірпеня та Києва. Їх об'єднує те, що вони були поранені під час протестних акцій в Україні. Майдан втрачає свою актуальність, а чотири герої фільму намагаються вирішити особисті проблеми та беруть активну участь у громадському житті країни.

Режисер фільму Сергій Андрушко – журналіст, співзасновник Громадського телебачення, учасник руху «Стоп цензурі!», лауреат премії «Телетріумф» у номінації «Репортер». Також він є блогером інтернет-видання «Українська правда» та редактором документального альманаху «Відкритий доступ». Протягом багатьох років працював спеціальним кореспондентом на телеканалі СТБ.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень