Через Марш миру в Рівному перекриють Соборну

Дорогу перекриють ненадовго

До Рівного приїхали жінки зі сходу нашої держави в рамках семінару на тему «Миротворення в Україні: роль жінок».

В ньому взяли участь делегації з Луганська, Донецька, Сєвєродонецька, Маріуполя, Святогорська, Херсона, Кіровограда та Рівного.

За словами голови спілки жінок Рівненщини Марії Рожко, захід покликаний об’єднати жінок із різних областей, зокрема, з окупованих територій:

-  Суть полягає в тому, що в цих заходах йде діалог спілкування жінок різних регіонів нашої України. Всього у нас бере участь 107 людей на сьогоднішній день. Вони будуть працювати в секціях. Буде три секції, виключно жінки працюють і акумулюється діалог, пропозиції жінок, для того щоб якнайшвидше встановився мир на Україні.

Нагадаємо, що організатором заходу є Спілка жінок України за підтримки посольства Великобританії в Україні. Вже завтра з 11:00 до 12:30 год. у Рівному відбудеться Марш миру учасниць цього семінару.

Дійство проходитиме на Майдані Незалежності. Приблизно о пів на першу дня учасники Маршу вулицею Соборною вирушать до Свято-Воскресенського собору. На час цього нетривалого переходу на Соборній буде припинено рух транспорту, орієнтовно на 5-10 хвилин, повідомили поліцейські.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень