Рівненські студенти отримали урядові стипендії

Їх отримуватимуть троє відмінників з Рівненщини

Трьом студентам вищих навчальних закладів Рівненщини призначені академічні стипендії Уряду. Так, грошові виплати від держави одержать двоє студентів Національного університету «Острозька академія» Андрій Гуменюк та Альона Поліщук, а також студентка Національного університету водного господарства та природокористування Єлизавета Дехтяр.

Це передбачено розпорядженням Кабміну № 1169-р.

Загалом академічні стипендії Уряду  отримуватимуть 97 студентів вищих навчальних закладів України. Як зазначається на сайті Рівненської ОДА, академічна стипендія призначається студентам-відмінникам двічі на рік за результатами екзаменаційної сесії протягом місяця після її закінчення. Розмір такої стипендії для студентів - 1100 грн. на місяць.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень