Поліцейська академія у Рівному

Майбутніх рівненських поліцейських вчитимуть тренери з Острозької академії

Як повідомив Радіо Трек ректор університету Ігор Пасічник, Міністр МВС Арсен Аваков запропонував навчальному закладу взяти участь у вишколі, надіславши туди лист. Тренери проводитимуть не лише фізичну підготовку, але й навчатимуть правничим наукам, розповідає Ігор Пасічник:

 

Міністерство внутрішніх справ звернулось, щоб ми дали і своїх фахівців, і своїх тренерів, які б готували майбутніх поліцейських, і своїх випускників. Зараз якраз Академія працює, в нас уже відбулось засідання ректорату з цього приводу. Але це тренери не лише у плані спортивної підготовки, а це є тренер, який би тренував у всіх аспектах поліцейської роботи. Найбільше сподіваємось, що коли на Рівненщині буде оголошено конкурс, то левова доля працівників поліції  - це будуть випускники Острозької академії.

Загалом в навчальному закладі планують підготувати 12 тренерів. Додамо, що більше десяти випускників Національного університету «Острозька академія» вже служать у лавах патрульної поліції Києва.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень