Сьогодні покажуть "Рівненщину літературну"

Експозиція відтворює розвиток літературного процесу до кінця 18 століття

У понеділок, 9 листопада, о 14 годині у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (4-й поверх, хол) відбудеться відкриття краєзнавчої експозиції "Рівненщина літературна".

Виставка відтворює розвиток літературного процесу краю від найдавніших часів до кінця 18 століття. Згодом її доповнять інші розділи, які проілюструють культурне та літературне життя Рівненщини від другої половини 19 століття і до сьогодення.

Краєзнавчу експозицію створено в рамках проекту "Живе краєзнавство", який має на меті зробити бібліотеку туристичним об’єктом.

Робота над експозицією тривала шість місяців. У фондах бібліотеки віднайдено відомості про понад 500 імен та унікальні факти з літературного, мистецького, духовного, культурного, суспільного життя на території Рівненщини, її уродженців та людей, чиє життя у різні періоди було тісно пов’язаним з краєм.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень