Рівнян чекають на літературному рандеву з Антоном Санченком

Сьогодні відбудеться творча зустріч «Красиве і корисне» з український письменник Антоном Санченком

Антон Санченко − український письменник, видавець, розробник інформаційно-пошукових і аналітичних систем. Його творчий доробок нараховує такі книги, як «Весілля з Європою», «Баркароли», «Левантійські канікули» та інші.

У 2010 році вийшла одна з перших електронних книг в українській літературі  − «Нариси Бурси», а згодом переклад книги капітана Джошуа Слокама «Навколосвітня подорож вітрильником наодинці». Про те, як стати письменником в умовах сучасної України, розповідає  книга «Самовчитель Графомана», видана одночасно в паперовому і в електронному варіантах в 2012 році. Письменник має значний життєвий досвід та здатність цікаво розповідати про нього читачеві. Читацька громадськість отримала прекрасні твори автора, кристал справжньої чоловічої прози.

Усіх охочих поспілкуватися з письменником чекають сьогодні, 24 вересня, о 14:00 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська,18).

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень