Скандал на сесії Рівнеради знову завершився нічим

Вкотре звернули увагу на проблему своєї багатоповерхівки мешканці Соборної, 257

Вони вже не вперше прийшли на сесію та сварилися з депутатами та міським головою через те, що їм не дають приватизувати їхні квартири, адже фірма "Рівнеагробуд" має свідоцтво про право власності на будинок. Люди вимагають допомоги у міської влади, проте голова Рівного Володимир Хомко запевняє, що таких повноважень у нього немає:

– Це звичайна юридична тяжба. Вона повинна вирішуватись в суді. Законно-незаконно - це повинна встановлювати прокуратура. Ми до цього приватизування відношення не маємо, бо цей будинок ніколи не був міським. Він був у приватній власності "Рівнеагробуд" і у мешканців. Оце їхня проблема і до влади ніякої не може бути зачепки. Ні до депутатів, ні до міського голови. Але люди не звикли ще, люди хочуть, щоб хтось за них вирішував. Я їм допоможу з доброї волі, але це не наша справа.

Нагадаємо, що за приватизацію власних домівок мешканці будинку на Соборній, 257 борються вже не перший рік, але марно. Люди заявляють, що власники будинку змінюються кожні декілька місяців і не йдуть їм назустріч.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень