Рівняни можуть стати волонтерами Різдва

Усіх охочих закликають дарувати подарунки самотнім людям

Сьогодні, 16 грудня, о 11:00 у виставковій залі міського будинку культури (парк ім. Шевченка) відбудеться знайомство з волонтерами загальноміської акції «Доброго Різдва».

Організатори наголошують, що у Рівному:

  • 766 – зовсім самотніх людей,
  • 127 – родин, які живуть практично за межею бідності,
  • 843 – малозабезпечені сімї.

«Станьте Волонтерами Різдва – зробіть подарунок самотнім людям! Волонтерський Різдвяний Центр приймає Ваші подарунки. Наприклад: набір рушників, скатертину, електрочайник, кавові або чайні чашки; симпатичні вази, керамічні вироби та святкові сувеніри інше. Усе, що, на Вашу думку, може бути Різдвяним подарунком. Будь-які нові речі (крім одягу)», – йдеться в повідомленні.

Різдвяні подарунки прийматимуть із 21-го до 30-го грудня 2015року у Виставковій залі міського Будинку культури (парк ім. Шевченка) з 15:00 до 20:00.

Зібрані речі роздадуть напередодні Різдва 3-5 січня 2016 року.

Нагадаємо, у рамках благодійної акції «Купив книжку? Купи солдату!» для бійців АТО до Миколая збирають книги.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень