![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
В багатьох з них вона становить 1200 гривень
Сьогодні у Рівному вшановували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Як розповідають самі ліквідатори, за 30 років після аварії в Чорнобилі, проблеми у ліквідаторів залишаються незмінними. Про це розповів голова обласного об’єднання «Союз Чорнобиль України» Георгій Хиля:
Проблеми залишаються ті ж самі, що й були протягом цих 30 років. Це медичне обслуговування, це ліки, це пенсійне забезпечення чорнобильців – це саме головне, що може бути. Пенсія 1200 гривень, що є в більшості чорнобильців. Це я рахую, що не є рівень забезпечення нормальний, для тих людей, які фактично спасли не тільки Україну, але й Європу.
Між тим, заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук розповів, що цього року для чорнобильців виділятимуть додаткові кошти й вони частково будуть забезпечені житлом:
Ми не можемо похвалитись тим, що житлом забезпечені всі ліквідатори, але в тому числі треба дивитись на те, що на сьогоднішній день держава взяла на себе зобов’язання забезпечити житлом сім’ї загиблих. По мірі надходження коштів і виділення коштів для ліквідаторів, так, як робилося це в минулі роки, ліквідатори також будуть забезпечені житлом по мірі черговості.
Додамо, що упродовж грудня в обласномy центрі пройдуть зустрічі та «круглі» столи за участю ліквідаторів аварії на ЧАЕС, у бібліотеках області функціонуватимуть тематичні книжкові виставки, а у навчальних закладах області будуть проведені виховні заходи.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК