Ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС скаржаться на низьку пенсію

В багатьох з них вона становить 1200 гривень

Сьогодні у Рівному вшановували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Як розповідають самі ліквідатори, за 30 років після аварії в Чорнобилі, проблеми у ліквідаторів залишаються незмінними. Про це розповів голова обласного об’єднання «Союз Чорнобиль України» Георгій Хиля:

Проблеми залишаються ті ж самі, що й були протягом цих 30 років. Це медичне обслуговування, це ліки, це пенсійне забезпечення чорнобильців – це саме головне, що може бути. Пенсія 1200 гривень, що є в більшості чорнобильців. Це я рахую, що не є рівень забезпечення нормальний, для тих людей, які фактично спасли не тільки Україну, але й Європу.    

Між тим, заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук розповів, що цього року для чорнобильців виділятимуть додаткові кошти й вони частково будуть забезпечені житлом:

Ми не можемо похвалитись тим, що житлом забезпечені всі ліквідатори, але в тому числі треба дивитись на те, що на сьогоднішній день держава взяла на себе зобов’язання забезпечити житлом сім’ї загиблих. По мірі надходження коштів і виділення коштів для ліквідаторів, так, як робилося це в минулі роки, ліквідатори також будуть забезпечені житлом по мірі черговості.

Додамо, що упродовж  грудня в обласномy центрі  пройдуть зустрічі та «круглі» столи за участю ліквідаторів аварії на ЧАЕС, у бібліотеках області функціонуватимуть тематичні книжкові виставки, а у навчальних закладах області будуть проведені виховні заходи.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень