Рівненський модельєр перерахував гроші дітям

Він передав сім’ї, яка бореться з раком крові, 12 тисяч гривень на лікування

У суботу, 12 грудня, український модельєр Фелікс Родіонов відвідав гематологічне відділення Рівненської обласної лікарні, де два маленьких хлопчики – Ілля та Денис Пенцак​и – борються зі страшною недугою – раком крові.

Фелікс Родіонов передав сім’ї 12 тисяч гривень, котрі виручили на благодійному аукціоні під час модного показу шкіряних та хутряних виробів. Також діткам вручили подарунки, солодощі та фрукти напередодні Новорічних та Різдвяних свят.

Дениску – 8 років, а Іллі виповниться лише 4. Зі слів тата хлопчиків, Миколи Вікторовича Пенцак​и, всього дітей у сім'ї восьмеро. Живуть вони у Володимирецькому районі, селі Кідри. У лікарню за цей рік вони потрапляють вже вп'яте. Кожне лікування на одну дитину приблизно обходиться сім'ї в 6 тисяч гривень. Супроводжується частими кровотечами, котрі інколи неможливо зупинити протягом двох годин.

Допомогти може кожен. Номер карти Приватбанку тата малюків: 4149 4978 2337 4410 Пенцак Микола Вікторович.

Контактний телефон +380986503454.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень