Що Хомко робив у Києві в ці вихідні?

Міський голова Рівного відвідав столицю

Володимир Хомко взяв участь у Форумі депутатів місцевих рад від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», який вчора відбувся у Києві.

Він не є членом БПП і офіційно на вибори 25 жовтня балотувався як самовисуванець. Втім, рівненське БПП одразу заявило, що підтримуватиме чинного міського голову на виборах. Пан Хомко вчора був серед понад сотні запрошених із Рівненщини представників Блоку Петра Порошенка.

Також на форумі, який зібрав 4000 осіб, були рівненський нардеп від БПП Олександр Дехтярчук, міський голова Дубна Василь Антонюк, секретар міськради Рівного Олексій Муляренко, начальник обласної ДАБІ Ігор Мічуда, повідомляє РВ.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень