У Рівненській бібліотеці безкоштовно видають аудіокниги

У Рівненській обласній науковій бібліотеці можна отримати не лише вільний доступ до Інтернету та друкованої літератури, а й аудіокниги.

Останнім часом саме цей вид літератури став особливо популярним. Відділ абонементу почав отримувати аудіо книги ще у 2011 році й на сьогодні фонд аудіозбірок бібліотеки становить понад 1200 примірників.  Найбільше – художньої літератури: українська, російська, світова, яка представлена як творами класиків XIX – XX ст. так і сучасною художньою літературою. Зокрема, це й історична і філософська проза, жіночі романи, детективи, містика, літературні і народні казки.

Говорить завідувач відділу абонементу Рівненської обласної наукової бібліотеки Наталія Слимак:

Аудіокнигами користується близько 200 читачів. Найбільше записами цікавляться слабозорі люди, а також школярі та студенти.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень