Кількість прокуратур на Рівненщині суттєво зменшилась

Натомість в області утворено чотири місцеві

Від сьогодні, 15 грудня, припинено діяльність шляхом реорганізації 2 міських, 12 районних та 3 міжрайонних прокуратур Рівненської області.

Це відбулося у зв'язку з набуттям чинності нового Закону України «Про прокуратуру», в рамках якого триває процес системного реформування органів прокуратури України. Про це повідомляє прес-служба відомства. 

Тож в її штаті створено такі 4 місцеві прокуратури:

  • Дубенська місцева прокуратура  (включає Млинівський та Радивилівський відділи);
  • Здолбунівська місцева прокуратура (Костопільський, Острозький, Гощанський, Корецький відділи);
  •  Рівненська місцева прокуратура;
  • Сарненська місцева прокуратура (Зарічненський, Кузнецовський, Березнівський, Володимирецький, Дубровицький, Рокитнівський відділи).

«На посадах у місцевих прокуратурах працює 118 оперативних працівників, які успішно пройшли тестування для заміщення посади прокурора у відповідній місцевій прокуратурі... Генеральним прокурором України призначено керівників місцевих прокуратур», – зазначено в повідомленні прес-служби.

Також додають, що процес формування місцевих прокуратур Рівненської області завершено.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень