На Рівненщині двічі шукали вибухівку

Напередодні вранці, 13 грудня, у Рівному на Соборній, 416, поблизу 1 під’їзду мешканці виявили підозрілий пакунок, викликали рятувальників. На щастя, підозрілий предмет не становив загрози.

Того ж дня у Рокитному надійшло повідомлення про замінування залізничного вокзалу. Перевірка правоохоронців цю інформацію також не підтвердила. 

Нагадаємо, мешканці Рівненщини постійно повідомляють рятувальників про виявлення підозрілих предметів. На щастя, терористичної загрози жоден із виявлених предметів не ніс.

Рятувальники також закликають, зважаючи на ситуацію в державі та за її межами, не втрачати пильність і в подальшому також повідомляти про невідомі знахідки правоохоронцям.

Окрім того, ви можете переглянути інформаційний відеоролик "Дії під час виявлення вибухового пристрою".

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень