Польські рятувальники приїхали до Рівного

Відбудеться спільна виставка сучасної пожежно-рятувальної техніки

О 8.30 у залі засідань виконкому (вул. Соборна 12а, 3 поверх) відбудеться зустріч міського голови Рівного з делегацією представників пожежної охорони Республіки Польща на чолі з заступником коменданта Державної пожежної охорони Польщі (рівень заступника міністра) Мареком Ковальскі.

О 9:00 в конференц-залі готелю «Мир» відбудеться семінар-конференція на тему «Фінансові можливості Європейського союзу у рамках транскордонного співробітництва».

А о 10:00 на території торгово-розважального центру «Екватор» в рамках громадської міжнародної акції «Безпека без кордонів» відбудеться спільна виставка сучасної пожежно-рятувальної техніки. Демонструватимуть можливості новітнього аварійно-рятувального обладнання.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень