Схуднути, уникнути депресії й покращити пам'ять – допоможе лише один напій

Крім того, це ще й смачно

Можливо для когось це й не стане сюрпризом – але йдеться про каву. Вона сприяє втраті ваги, зменшує ризики серцево-судинних захворювань (помірне споживання), та навіть зменшує ризик депресії.

Кілка досліджень опублікували в Journal of Alzheimer's Disease, й там йдеться, що помірне вживання кави може мати позитивний вплив на ваше когнітивне здоров’я.

Кава зменшує ризик розвитку деменції та хвороби Альцгеймера та уповільнити загальне зниження когнітивних функцій. Відповідно до гіпотези, кава допомагає при втраті пам'яті через високий вміст кофеїну. Натомість антиоксиданти можуть бути причиною втрати пам'яті.

Науковці застерігають, що не уся кава буде однаково корисною. І тут важливо нагадати про цукор.

Адже цукор яки ми щедро додаємо до кави навпаки негативно впливає на когнітивне здоров’я, і навіть погіршити пам'ять й збільшити ризики деменції, йдеться у досліджені Clinical Interventions in Aging.

Найбільші ризики мають зокрема люди з цукровим діабетом.

Тож якщо з цукром треба бути обережним, то додавання вершків до кави навпаки може мати дуже позитивний вплив на здоров'я мозку та покращення пам’яті.

Джерело: novyny.live

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень