Схуднути, уникнути депресії й покращити пам'ять – допоможе лише один напій

Крім того, це ще й смачно

Можливо для когось це й не стане сюрпризом – але йдеться про каву. Вона сприяє втраті ваги, зменшує ризики серцево-судинних захворювань (помірне споживання), та навіть зменшує ризик депресії.

Кілка досліджень опублікували в Journal of Alzheimer's Disease, й там йдеться, що помірне вживання кави може мати позитивний вплив на ваше когнітивне здоров’я.

Кава зменшує ризик розвитку деменції та хвороби Альцгеймера та уповільнити загальне зниження когнітивних функцій. Відповідно до гіпотези, кава допомагає при втраті пам'яті через високий вміст кофеїну. Натомість антиоксиданти можуть бути причиною втрати пам'яті.

Науковці застерігають, що не уся кава буде однаково корисною. І тут важливо нагадати про цукор.

Адже цукор яки ми щедро додаємо до кави навпаки негативно впливає на когнітивне здоров’я, і навіть погіршити пам'ять й збільшити ризики деменції, йдеться у досліджені Clinical Interventions in Aging.

Найбільші ризики мають зокрема люди з цукровим діабетом.

Тож якщо з цукром треба бути обережним, то додавання вершків до кави навпаки може мати дуже позитивний вплив на здоров'я мозку та покращення пам’яті.

Джерело: novyny.live

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень