ON-LINE

Щодо будівництва в центрі Рівного розпочнуть розслідування

четвер, 23 лютого 2017
Законністю будування ЖБК «Театральний» буде займатися Державна містобудівна інспекція

Адже зі скаргою на незаконність забудови на вулиці Мазепи, 3 до депутатів звернулися мешканці сусідніх будинків. Вони розповідають, що забудовник проводить рейдерське захоплення їхніх прибудинкових територій, тобто за рахунок своєї забудови займає частки сусідніх територій. Окрім того, за початковим планом в будівлі планували 9 поверхів, нині ж планується 11.

У відповідь на скарги начальник ДАБІ Ігор Мічуда відповів, що вони вже проводять розслідування щодо того, наскільки законним є таке будівництво.

Також, як відзначив начальник управління культури Рівнеради Тарас Максименко, проблеми таких будівництв зникнуть з появою історико-архітектурного опорного плану. Його обіцяють закінчити вже влітку.

Отож, згідно з таким планом, будівництво таких споруд в історичному центрі міста буде заборонено, відзначає Тарас Максименко:

Будувати житло в історичному центрі міста Рівного буде майже під тотальним обмеженням. І така висотність як 9, 11, 12 поверхів буде просто неможливою. Вони зараз будують по одних документах, а здавати їм доведеться вже згідно з чинним історико-архітектурним опорним планом.

Отож, нині триває встановлення законності зведення будинку за адресою вулиця Мазепи, 3. Тільки після результату дослідження ДАБІ міська влада зможе приймати відповідні рішення.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загубилася собака породи алабай

    Днями в районі дитячого табору "Електронік", в селі Олександрія загубилася...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного