Будівлю на Драгоманова хотіли добудувати за 17 млн грн

Втім, вимоги тендерних процедур не було дотримано

Прокуратура Рівненської області встановила низку порушень вимог законодавства в діяльності одного із управлінь виконавчого комітету Рівненської міської ради при проведенні процедури закупівлі за державні кошти робіт та послуг з добудови незавершеного будівництва у центрі м.Рівне. Як стало відомо Радіо Трек, йдеться про будівлю на вулиці Драгоманова, поруч із міською поліклінікою №2. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що це приміщення після ремонту використовуватиме управління праці і соціального захисту населення, яке нині розміщене у двох різних приміщеннях.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області, замовником не дотримано встановленого законодавством порядку проведення тендерних торгів та безпідставно визнано переможцем учасника, який не виконав у повному обсязі вимоги тендерної документації.

Попри порушення, у подальшому між сторонами укладено договір підряду на виконання робіт та послуг із визначенням їх вартості на загальну суму понад 17 млн грн.

Тож з метою попередження незаконного використання коштів на зазначену суму прокуратура Рівненщини пред’явила позовну заяву до суду про визнання недійсними результатів відкритих торгів та договору про закупівлі.

Цей позов перебуває на розгляді Господарського суду Рівненської області.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Знайдено сумку

Знайдено  сумку з вудкою та снастями.    

Більше оголошень