Соціально незахищених у Рівному приймають у будівлі з тріщиною

Мова іде про будівлю на вул 16 Липня, де знаходиться частина відділів управління праці і соціального захисту населення Рівного

У приміщенні управління праці і соціального захисту населення Рівного триває ремонт, та попри це прийом громадян там все одно триває. Як нам вдалося з’ясувати у будівлі на вул.16 Липня, минулого року змінили дах, цього року замінили вікна та провели стяжку конструкції, розповідає начальник управління соцзахисту населення Віра Мельник:

Там замінили вікна і роблять стяжку, бо будинок дав тріщину. І все, на цьому кінець. Більше там нічого не планували робити. Там знаходиться частина відділів нашого управління. Поки вони не планують нікуди переїжджати, де вони працювали там і працюють. Міський голова планує на наступний рік відремонтувати приміщення (ред.-поруч з поліклінікою№2) на Драгоманова, щоб ми всі туди переїхали, то це, да. А в цьому приміщенні наші відділи знаходяться. Ми навіть не відселяли працівників, там приймають субсидії тих мешканців які відносилися до ЖКП №5, там розміщений відділ праці, юридичний відділ там розміщений.  

До слова, в управлінні соцзахисту навіть наприкінці року роботи не поменшало, рівняни продовжують звертатися за призначенням субсидій, таких вже більше 50 тисяч родин. Багато за словами Віри Мельник і звернень щодо перерахунку субсидій у зв’язку із змінами у складі сім’ї. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень