Оформити субсидію рівнянам буде легше

Як це зробити - повідомив у соцмережі Фейсбук голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

Дізнався про цю можливість Олексій Муляренко під час селекторної наради у Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана: 

Олексій Муляренко 

Ще одна новина із сьогоднішнього селектора. За словами Volodymyr Groysman уряд передбачив до 40 мільярдів гривень для надання субсидій населенню. Тож цьогоріч громадяни країни, які мають субсидію, платитимуть навіть менше, ніж це було минулого року.

Надзвичайно важливо і те, що і саму субсидію стало оформити набагато простіше.

Для цього уряд розробив спеціальний он-лайн сервіс, на якому мешканці країни можуть подати документи за 15 хвилин не відходячи від домашнього компютера.

Впевнений, що наша область активно підключиться до використання цього ресурсу, аби усі, хто має право на субсидію могли скористалися нею легко: https://subsidii.mlsp.gov.ua/

Нагадаємо, що ми також писали, що Кабмін вніс зміни до положення про порядок призначення субсидій, а також було змінено порядок призначення субсидії працюючим пенсіонерам. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень