У Рівному знайшли причини високих тарифів на воду і тепло

Про це у соцмережі Фейсбук повідомив експерт з питань житлово-комунального господарства Сергій Пінчук.

Міська комісія, яка шукає способи зниження тарифів на комунальні послуги, виявила, що у тарифі "Рівнетеплоенерго" на придбання газу закладено на 80 мільйонів гривень більше, ніж підприємство реально витрачає на закупівлю. А у тарифі "Рівнеоблводоканалу" закладено втрати води на рівні 30%.

Останню цифру у соцмережі Фейсбук Сергій Пінчук пояснив так:

Serhiy Pinchuk· 

Тобто кожен споживач, отримуючи 2 куби води, оплачує майже 3. Пояснити де втрачаються такі обсяги - не змогли. Крім того, в тарифі закладено єдиний соціальний внесок 36,7%, в той час як сплачується 22. 

В результаті, на комісії домовилися, що "Рівнетеплоенерго" надасть інформацію про витрати газу по кожній котельні окремо, а "Рівнеоблводоканалу"  висунули вимогу надати усі розрахункові документи, які пояснюють кожну складову тарифів. Також комісія вирішила звернутися до обласної ради з вимогою провести перевірку господарської діяльності "Рівнеоблводоканалу".

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень