«Працювали за цінами 2015-го»: «ЕСКО-Рівне» змінює тарифи

ПраТ «ЕСКО-Рівне», що надає комунальні послуги, прийняло рішення про зміну цін на газ

Рішення про затвердження тарифів приймав сьогодні міский виконавчий комітет.

Зокрема, причиною для зміни тарифу стало те, що до цього моменту підприємство працювало за тарифами, встановленими на початку 2015 року.

Відтепер, для бюджетних установ ціна знизиться на 31 %, в той же час, для населення ціна збільшиться на 85 відсотків. Все це робиться для того, аби зрівняти загальноукраїнські та місцеві тарифи. Це не стане великим ударом для населення, адже охоплення в цього підприємства – всього близько 4 відсотків населення. В той же час, «ЕСКО-Рівне» забезпечує своїми послугами близько 90% бюджетних установ міста.

Навколо  зміни тарифів розгорілася суперечка. Зокрема, один із членів виконкому, Микола Кучерук висловив недовіру до справедливості таких тарифів. Він висловив пропозицію звернутися до прокуратури, аби вони перевірили підприємство на наявність корупції. Втім, цю пропозицію інші члени виконкому не підтримали.

Також, висловив недовіру й Микола Кучерук до робочої комісії, що нині працює над аудитом всіх тарифів на водо- та теплопостачання в місті:

Ми зараз говоримо, що ми робимо підміну понять. Ми беремо любителів-депутатів, які повинні зробити нібито якийсь аудит, створити якийсь певний фон для того. Щоб сказати, що в нас все добре

В результаті, незважаючи на конфлікт, зміну тарифів все ж затвердили.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень