«Працювали за цінами 2015-го»: «ЕСКО-Рівне» змінює тарифи

ПраТ «ЕСКО-Рівне», що надає комунальні послуги, прийняло рішення про зміну цін на газ

Рішення про затвердження тарифів приймав сьогодні міский виконавчий комітет.

Зокрема, причиною для зміни тарифу стало те, що до цього моменту підприємство працювало за тарифами, встановленими на початку 2015 року.

Відтепер, для бюджетних установ ціна знизиться на 31 %, в той же час, для населення ціна збільшиться на 85 відсотків. Все це робиться для того, аби зрівняти загальноукраїнські та місцеві тарифи. Це не стане великим ударом для населення, адже охоплення в цього підприємства – всього близько 4 відсотків населення. В той же час, «ЕСКО-Рівне» забезпечує своїми послугами близько 90% бюджетних установ міста.

Навколо  зміни тарифів розгорілася суперечка. Зокрема, один із членів виконкому, Микола Кучерук висловив недовіру до справедливості таких тарифів. Він висловив пропозицію звернутися до прокуратури, аби вони перевірили підприємство на наявність корупції. Втім, цю пропозицію інші члени виконкому не підтримали.

Також, висловив недовіру й Микола Кучерук до робочої комісії, що нині працює над аудитом всіх тарифів на водо- та теплопостачання в місті:

Ми зараз говоримо, що ми робимо підміну понять. Ми беремо любителів-депутатів, які повинні зробити нібито якийсь аудит, створити якийсь певний фон для того. Щоб сказати, що в нас все добре

В результаті, незважаючи на конфлікт, зміну тарифів все ж затвердили.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень