Садиби Рівненщини прийняли 6 тисяч туристів

Зелений туризм на Рівненщині стає дедалі популярнішим. Цього сезону садиби нашої області вже відвідало  близько 6 тисяч туристів, а це на 20% більше ніж минулого року. Користується попитом сільський туризм не тільки серед українців. Громадяни Польщі, Німеччини та ще низки європейських країн регулярно гостюють в мальовничих куточках Рівненщини. Говорить заступник начальника управління культури і туризму Ярослава Гаврилова:

Якщо гарна погода і маємо можливість відпочити, є  вихідні, то всі садиби в Рівненській області практично зайняті. Треба бронювати на перед, домовлятися.

Фактично з п`яти країн традиційно приїжджають іноземці. Вони вже приїжджають до знайомих, до тих людей в яких вони вже відпочивали і приїжджають щороку. Тобто вже такі традиції склалися відпочинку на Рівненщині для іноземців.  

Варто зауважити, що у кожному районі  Рівненщини діє близько 70 садиб.  Найпопулярнишими місцями зеленого туризму є Демидівський, Березнівський та Сарненський райони.

 

   

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень