Керівник «Рівнеоблводоканалу» звернувся до мешканців Рівного та області «через плітки і наклепи»

Директор "Рівнеоблводоканалу" Андрій Карауш розмістив на сайті підприємства офіційне звернення до рівнян.

У зверненні Андрій Карауш  (на фото) зазначив, що протягом останніх декількох тижнів проти "Рівнеоблводоканалу" ведеться брудна інформаційна кампанія. Зокрема, за його словами, під виглядом боротьби за зниження тарифів, група окремих політиків та популістів заявляє про неефективність роботи "Рівнеоблводоканалу", а працівників підприємства безпідставно звинувачує у приховуванні інформації, отриманні неправомірної вигоди та завищенні тарифів.

Окрім цього, Андрій Карауш додає:

Для мене, як для керівника, є неприпустимим щоб спільні досягнення трудового колективу, який важкою працею за декілька років перетворив збиткове господарство на успішне підприємство, ставились під сумнів політичними популістами. Тим більше, що кінцевою мішенню всіх цих інформаційних атак є конкретно директор підприємства. Свідченням цього є публікація замовних статтей з недостовірною інформацією про мене та мою родину в деяких рівненських ЗМІ.

Насамкінець, директор "Рівнеоблводоканалу" попросив всіх з розумінням та терпінням поставитись до цієї неприємної ситуації і не робити поспішних висновків про роботу підприємства на основі пліток та наклепів. Також Андрій Карауш звернувся до журналістів з проханням не публікувати недостовірну та неперевірену інформацію, зазначивши при цьому, що він, як керівник підприємства, завжди відкритий до діалогу та готовий аргументовано спростувати всі безпідставні закиди опонентів.

Нагадаємо, що ми також писали, що на "Рівнеоблводоканал" скаржилися уповноваженому з прав людини.  Також депутат міськради Любов Романюк заявляла, що підприємство приховує інформацію про складові тарифів. 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень