До уваги рівнян: субсидії надаватимуть по-новому

Кабмін вніс зміни до положення про порядок призначення субсидій

Ці зміни полягають у тому, що при призначенні субсидій у дохід не зараховуватимуть вартість безоплатно отриманих санаторно-курортних путівок, протезно-ортопедичних виробів, засобів реабілітації, компенсації працівникові за ушкодження здоров’я, що пов’язане з виконанням ним трудових обов’язків.

Натомість при призначенні субсидій у дохід зараховуватимуь дохід від земельного паю, що нарахований один раз на рік у IV кварталі попереднього року, у середньомісячному розмірі на підставі відповідних довідок.

Змінами також уточнено порядок автоматичного призначення субсидії, а також послідовність дій при незгоді з рішенням про автоматичне призначення субсидії.

За інформацією Урядового порталу

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень