Щоб не нашкодити: 7 продуктів, які коту категорично не можна

Назвали найшкідливіші продукти

Багато власників пухнастих-хвостатих не знають, що продукти, які муркотик так випрошує, можуть йому нашкодити.

Насправді ложка сиру або риб'ячий хвіст можуть серйозно зіпсувати самопочуття вихованця.

Є продукти, які котам через незнання дають найчастіше:

  • Молочні продукти
  • Рибні кістки й консервована риба
  • Виноград і родзинки
  • Шоколад
  • Ковбаса
  • Гриб
  • Цибуля

Молочні продукти

Котики не відмовляються від мисочки молока або сметани. Втім, це не означає, що молочні продукти йдуть їм на користь. Дорослі кішки не здатні засвоїти і перетравити лактозу. Порція домашнього сиру може закінчитись для пухнастика блювотою і проносом.

Рибні кістки і консервована риба

Кішкам корисно час від часу давати рибу, але це стосується тільки філе нежирних риб. Господині ж часом згодовують їм залишками від приготування - це обрізки з голів і хвостів. Робити цього категорично не можна. Гострі рибні кістки не лише погано перетравлюються, але й можуть пошкодити стравохід. Також риба містить багато фосфору, котикам його стільки не треба. 

Виноград і родзинки

Деякі кішки ласі до винограду. Але це не варто заохочувати - виноград і родзинки можуть викликати у муркотика важке отруєння і блювоту, а також призвести до хвороби нирок.

Шоколад

Якщо ваш кіт поласував шоколадом, його треба негайно везти до ветеринара. В складі шоколаду є теобромін, він смертельно небезпечний для кішок. Навіть якщо кіт виживе, все одно буде негативний ефект на організм. Шоколад викликає серйозне навантаження на серце тварини, тахікардію і судоми.

Ковбаса

В ковбасу кладуть сіль, спеції, консерванти тощо. Вони не потрібні котику. Якщо кіт часто ласує ковбасою, то неминучі хвороби травного тракту і нирок.

Гриби

Для котячого організму гриби - важка і марна їжа. У них містяться токсини, які з часом накопичуються в шлунку тварини.

Цибуля

Деякі коти з насолодою їдять сиру цибулю. Але не варто потурати цій звичці. Цибуля і часник, як сирі, так і приготовані, дуже шкідливі для кота. Вони намарне дратують шлунок і руйнують еритроцити в крові, що може привести до анемії.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень