Щоб мати пенсію – трудову книжку краще зацифрувати вже

Це треба зробити й з пенсійним посвідченням

У регіонах, де тривають активні бойові дії, українцям радять мати цифрові копії своїх документів. Втім, така порада буде слушною й для умовно спокійних регіонів.

Міністерство соціальної політики України додало до переліку онлайн-послуг  можливість зацифрувати такі документи. Йдеться про трудові книжки та пенсійні посвідчення.

Щоб не втратити право на пенсію, ці документи мешканцям регіонів, де тривають активні бойові дії, рекомендують терміново зацифрувати. Такі поради мешканцям Донеччини дали у місцевому управлінні Пенсійного Фонду, на випадок якщо фізичні документи знищать.

Людина сьогодні може сформувати такий собі соціальний кейс і зберігати з нашою допомогою ці документи. І мова йде не тільки про трудову книжку, а й про інші документи, які у майбутньому можуть в автоматичному порядку бути застосовані як під час призначення пенсії чи інших дій з пенсійного забезпечення, так і для вирішення багатьох інших соціальних питань, — пояснили в управлінні Пенсійного Фонду Донеччини.

Можливістю зацифрувати трудові книжки в регіоні цього року вже скористались 30 тисяч осіб. Зробити це можна на вебпорталі ПФУ в розділі «Відомості про трудові відносини», авторизувавшись за допомогою електронного підпису чи ID-банкінгу.

Джерело: Телеграф 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень