Щоб мати пенсію – трудову книжку краще зацифрувати вже

Це треба зробити й з пенсійним посвідченням

У регіонах, де тривають активні бойові дії, українцям радять мати цифрові копії своїх документів. Втім, така порада буде слушною й для умовно спокійних регіонів.

Міністерство соціальної політики України додало до переліку онлайн-послуг  можливість зацифрувати такі документи. Йдеться про трудові книжки та пенсійні посвідчення.

Щоб не втратити право на пенсію, ці документи мешканцям регіонів, де тривають активні бойові дії, рекомендують терміново зацифрувати. Такі поради мешканцям Донеччини дали у місцевому управлінні Пенсійного Фонду, на випадок якщо фізичні документи знищать.

Людина сьогодні може сформувати такий собі соціальний кейс і зберігати з нашою допомогою ці документи. І мова йде не тільки про трудову книжку, а й про інші документи, які у майбутньому можуть в автоматичному порядку бути застосовані як під час призначення пенсії чи інших дій з пенсійного забезпечення, так і для вирішення багатьох інших соціальних питань, — пояснили в управлінні Пенсійного Фонду Донеччини.

Можливістю зацифрувати трудові книжки в регіоні цього року вже скористались 30 тисяч осіб. Зробити це можна на вебпорталі ПФУ в розділі «Відомості про трудові відносини», авторизувавшись за допомогою електронного підпису чи ID-банкінгу.

Джерело: Телеграф 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень