Підвищення пенсій: чи буде перерахунок виплат у вересні?

Що планує уряд на перший місяць осені

Попри воєнний стан в Україні, уряд проводить заплановане підвищення пенсій. Звісно, у більшості випадків суми підвищення не наздоганяють зростання цін на продукти та інші товари, однак свої зобов’язання держава усе ж виконує.

У вересні підвищення пенсій для українців не заплановане. А це значить, що пенсіонери отримуватимуть такі самі виплати, як і в серпні.

На поточний рік заплановано загалом 5 етапів підвищення пенсійних та інших соціальних виплат. Три із них уже позаду, а ще два заплановані на 1 жовтня та 1 грудня.

Останнє підвищення пенсії відбулося 1 липня. Мінімальна пенсія тоді збільшилася на 93 грн і тепер становить 2027 грн. Це сталося внаслідок підвищенням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб.

Також у жовтні, окрім перерахунку пенсій, буде запроваджено вікову доплату тим, кому виповнилося 70 років. Їм держава доплачуватиме по 300 грн щомісяця. Таку доплату зможуть отримати ті, чия пенсія менша за середню заробітну плату, встановлену на 2020 рік.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень