У якому випадку пенсіонер, який виїхав за кордон, більше не отримає пенсії?

Однак гроші можна «взяти наперед»

Якщо пенсіонер виїде за кордон на постійне місце проживання, то пенсійні виплати з України йому можуть припинити. Про це нагадали у ПФУ.

Там наголошують, що це передбачено ст. 47 та 51 Закону Україні від 09.07.2003 №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Пенсіонер продовжуватиме отримувати свої виплати за кордоном лише у тому разі, якщо це передбачено міжнародними договорами України.

В іншому разі перед від’їздом пенсіонер може звернутися до Пенсійного фонду із відповідною заявою та отримати пенсію за 6 місяців наперед.

Відповідно до закону, пенсія в Україні виплачується у грошовій формі щомісяця до 25 числа через відділення акціонерного товариства «Укрпошта» або через банк за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера у межах України, нагадують у ПФУ.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень