Що будують біля басейну «Авангард» у Рівному?

Офіційно тут, за кілька метрів від Басівкутського озера, будується корпус Міжнародного економіко-гуманітарного університету
Зводять тут начебто профілакторій та гуртожиток-готель для студентів і викладачів. Проте ескізи будівлі дуже вже схожі на елітні багатоквартирні будинки. До того ж, будівельний паспорт цього року з об’єкта будівництва зник.

Перший проректор та один зі співвласників МЕГУ  Віталій Дем’янчук прокоментував це так:

— Ми нічого не змінюємо: будуватимемо спортивно-оздоровчий комплекс, і я дуже сподіваюся, роботи відновимо вже цього рокуМЕГУ багато робить у напрямку реабілітації, тож спочатку йтиметься про відновлення басейну, а потім і про побудову профілакторію. Також передбачено гуртожиток для студентів, викладачів, які не мають житла, та готель. До нас часто приїздять лектори з інших міст, а окрім того, навчається багато студентів-іноземців, які хочуть жити у кращих умовах. Щодо будівництва квартир — це чутки. Наразі ми змінюємо підрядника, бо попередній затягнув роботу, а будувати все за власні кошти університет не може. Яка доля проекту — мене навіть не цікавить. Хто буде підрядником — я не маю інформації. Пошкоджений паркан днями нам довелося ремонтувати своїми силами.

За інформацією "Рівне Вечірнє"

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень