Що будують біля басейну «Авангард» у Рівному?

Офіційно тут, за кілька метрів від Басівкутського озера, будується корпус Міжнародного економіко-гуманітарного університету


[media=114369]

Зводять тут начебто профілакторій та гуртожиток-готель для студентів і викладачів. Проте ескізи будівлі дуже вже схожі на елітні багатоквартирні будинки. До того ж, будівельний паспорт цього року з об’єкта будівництва зник.

[media=114370]

Перший проректор та один зі співвласників МЕГУ  Віталій Дем’янчук прокоментував це так:

— Ми нічого не змінюємо: будуватимемо спортивно-оздоровчий комплекс, і я дуже сподіваюся, роботи відновимо вже цього рокуМЕГУ багато робить у напрямку реабілітації, тож спочатку йтиметься про відновлення басейну, а потім і про побудову профілакторію. Також передбачено гуртожиток для студентів, викладачів, які не мають житла, та готель. До нас часто приїздять лектори з інших міст, а окрім того, навчається багато студентів-іноземців, які хочуть жити у кращих умовах. Щодо будівництва квартир — це чутки. Наразі ми змінюємо підрядника, бо попередній затягнув роботу, а будувати все за власні кошти університет не може. Яка доля проекту — мене навіть не цікавить. Хто буде підрядником — я не маю інформації. Пошкоджений паркан днями нам довелося ремонтувати своїми силами.

За інформацією "Рівне Вечірнє"

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень