Басейн «Авангард» не працюватиме

Принаймні до початку нового навчального року

Басейн на вулиці Чорновола у Рівному не працюватиме до наступного навчального року. Через подорожчання газу у цьому опалювальному сезоні, робота басейна стала збитковою, розповідає директор Басейну "Авангард" Міжнародного економіко-гуманітарного університету Микола Костюк:

У зв’язку з підвищенням цін на енергоносії, прийнято рішення керівництвом призупинити роботу басейном. Зараз ми займаємося реконструкцією котельні. Ще не приступили, вивчаємо пропозиції про перехід на твердопаливні котли. На газу у нас затрати до 100 тисяч гривень на місяць, ми не можемо потягнути, ми стали збиткові. Альтернативне рішення - це перехід на тверде паливо. Не знаю, чи ми ще весною зможемо запуститися, але на вересень то 100%, новий навчальний рік починається, - каже Микола Костюк.

Зараз Микола Костюк займається вивченням пропозицій щодо переобладнання котельні на твердопаливні котли, як вітчизняного виробництва так і імпортні. Обиратимуть кращий відповідно до техніко-екомічних характеристик. Тож вже у новому навчальному році, воду для басейну підігріватимуть на альтернативному, твердому паливі, що дасть змогу функціонувати спортивному комплексу безперебійно – сподіваються у спортивно-оздоровчому комплексі.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень