Найбільший басейн Рівного відновив роботу

І хоча суттєво у басейні нічого не змінилося, приємно відзначити, що і вартість послуг не зросла

У Рівному після тривалої перерви відновив роботу найбільший басейн міста – спортивно-оздоровчий комплекс ім.Завацького, який більшість рівнян пам’ятає як «Авангард». За словами керівника закладу Миколи Костюка, басейн тривалий час не працював через непосильну вартість енергоносіїв, адже басейн оплачував їх за тарифами промислових підприємств. Варто додати, що басейн припинив працювати, коли вартість газу сягнула майже 12 гривень за куб. На сьогодні, за словами пана Костюка, вартість блакитного палива для оздоровчого комплексу встановилася на рівні 7,99 за куб – тож поки вдалося відновити роботу, при цьому не збільшуючи вартість одноразового відвідування. Говорить Микола Костюк:

 

Технічне обслуговування обладнання: було, наприклад, замінено у фільтрах кварцевий пісок, технічного переобладнання у самому басейні не було. Вартість послуг не змінилася, одноразове відвідування - 35 гривень.А для тих, хто приходить у басейн до 16 години (крім вихідних), діє ще й акція - одна година відвідування коштує 25 гривень. 

При цьому і на сімейне відвідування теж розповсюджуються акційні пропозиції. Зокрема, у будні до 16 години, ціна становить 25 гривень за дитину, 20 гривень – відвідування для дорослого.   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень