Найбільший басейн Рівного відновив роботу

І хоча суттєво у басейні нічого не змінилося, приємно відзначити, що і вартість послуг не зросла

У Рівному після тривалої перерви відновив роботу найбільший басейн міста – спортивно-оздоровчий комплекс ім.Завацького, який більшість рівнян пам’ятає як «Авангард». За словами керівника закладу Миколи Костюка, басейн тривалий час не працював через непосильну вартість енергоносіїв, адже басейн оплачував їх за тарифами промислових підприємств. Варто додати, що басейн припинив працювати, коли вартість газу сягнула майже 12 гривень за куб. На сьогодні, за словами пана Костюка, вартість блакитного палива для оздоровчого комплексу встановилася на рівні 7,99 за куб – тож поки вдалося відновити роботу, при цьому не збільшуючи вартість одноразового відвідування. Говорить Микола Костюк:

 

Технічне обслуговування обладнання: було, наприклад, замінено у фільтрах кварцевий пісок, технічного переобладнання у самому басейні не було. Вартість послуг не змінилася, одноразове відвідування - 35 гривень.А для тих, хто приходить у басейн до 16 години (крім вихідних), діє ще й акція - одна година відвідування коштує 25 гривень. 

При цьому і на сімейне відвідування теж розповсюджуються акційні пропозиції. Зокрема, у будні до 16 години, ціна становить 25 гривень за дитину, 20 гривень – відвідування для дорослого.   

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень