Найбільший басейн Рівного відновив роботу

І хоча суттєво у басейні нічого не змінилося, приємно відзначити, що і вартість послуг не зросла

У Рівному після тривалої перерви відновив роботу найбільший басейн міста – спортивно-оздоровчий комплекс ім.Завацького, який більшість рівнян пам’ятає як «Авангард». За словами керівника закладу Миколи Костюка, басейн тривалий час не працював через непосильну вартість енергоносіїв, адже басейн оплачував їх за тарифами промислових підприємств. Варто додати, що басейн припинив працювати, коли вартість газу сягнула майже 12 гривень за куб. На сьогодні, за словами пана Костюка, вартість блакитного палива для оздоровчого комплексу встановилася на рівні 7,99 за куб – тож поки вдалося відновити роботу, при цьому не збільшуючи вартість одноразового відвідування. Говорить Микола Костюк:

 

Технічне обслуговування обладнання: було, наприклад, замінено у фільтрах кварцевий пісок, технічного переобладнання у самому басейні не було. Вартість послуг не змінилася, одноразове відвідування - 35 гривень.А для тих, хто приходить у басейн до 16 години (крім вихідних), діє ще й акція - одна година відвідування коштує 25 гривень. 

При цьому і на сімейне відвідування теж розповсюджуються акційні пропозиції. Зокрема, у будні до 16 години, ціна становить 25 гривень за дитину, 20 гривень – відвідування для дорослого.   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень