У Рівному чекають на приїзд міжнародних науковців

У МЕГУ ім.Дем'янчука відзначатимуть 90 років від дня народження засновника закладу

Цими днями у Рівному відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку вищої школи та економіки в ХХІ столітті». Захід пройде на базі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, а присвятили його 90-річчю від дня народження засновника закладу.

У конференції запланована участь науковців з Польщі, Бельгії, Німеччини, Грузії, Угорщини, Іспанії, Білорусі, а також України. Під час секційних засідань вони представлять свої напрацювання з історико-правових,  психолого-педагогічних, географічних досліджень, а також інформаційних систем, журналістики, проблем розвитку сучасної економіки.

Також, гостям заходу проведуть екскурсію містом та покажуть Городецький  монастир.  

Відкриття науково-практичної конференції відбудеться 22 жовтня о 10.30 у Кіноцентрі «Ера», що у Рівному.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень