![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Напередодні в Рівненській облдержадміністрації відбулося урочисте вручення премій
П’ятеро молодих викладачів-науковців отримали по 7 тисяч гривень премій за досягнення та інноваційні підходи в науці. Ще 86 студентів отримали майже по 3 тисячі за перемоги на олімпіадах та конкурсах наукових робіт. Зі слів заступника голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко, усього на отримання обласної премії надійшло 14 заявок. Тематика робіт була різноманітна, від економіки до машинобудування і цивільних правовідносин. У відборі переможців комісія насамперед враховувала регіональний аспект, тобто практичне застосування у різних галузях на території області.
Серед кращих молодих науковців - викладач технічного коледжу НУВГП Катерина Дейнека, Острозької академії Наталія Іванчук, Богдан Рудик та Микола Мороз з НУВГП, Мирослава Олієвська з МЕГУ та викладач РДГУ Сергій Крайчук.
Останній каже, що такі премії стимулюють до наукової діяльності, адже на свою роботу витратив близько 4-х років:
- В мене була дуже специфічна робота, а саме - захист споруд під час вибухів. Тобто, якщо проводяться вибухові роботи в кар’єрі, є певні об’єкти, які конче необхідно зберегти. Тому, по моделі можна було прописати параметри і при максимальній потужності вибуху можна зберегти будівлю. По великому рахунку, це достойний мотиватор, для того, щоб займатися наукою в подальшому. Ці заходи потрібні, в принципі, тому я досить щасливий, що мене виокремили.
Роботи студентів теж різнилися тематикою.
Зокрема, студентка МЕГУ Юлія Царук здобула перемогу на Всеукраїнській олімпіаді із туризмознавства, створивши туристичний тур та розрахувавши його вартість:
- Потрібно було скласти тур, розрахувати його собівартість і скласти картку об’єкта. До дрібниць описати, як виглядає об’єкт, які історичні постаті були присутні чи проживали там. Я планую витратити кошти як справжній турист - поїду на відпочинок чи піду в похід в Карпати.
А от студент НУВГП Олександр Солоп, учасник конкурсу наукових, робіт зайняв одне із призових місць з роботою на бізнесову тему.
Олександр каже, що, на відміну від туризму, його бізнесова теорія менш реальна в нашій державі і далі в науку йти не планує:
- Ця робота показала наглядно, наскільки можна продуктивно реалізовувати свій бізнес за уже готовими моделями і наскільки це вигідніше, ніж звичайний бізнес. Це якийсь такий ідеалізм і воно, насправді, може бути реалізовано, але немає ініціаторів, немає підтримки малого і середнього бізнесу.
Серед студентів, що отримали премії, - молодь від першого до п’ятого курсів як вищих навчальних закладів, так і коледжів та закладів профтехосвіти.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК