Молодим науковцям та студентам області роздали майже 300 тисяч гривень (ФОТО)

Напередодні в Рівненській облдержадміністрації відбулося урочисте вручення премій

П’ятеро молодих викладачів-науковців отримали по 7 тисяч гривень премій за досягнення та інноваційні підходи в науці. Ще 86 студентів отримали майже по 3 тисячі за перемоги на олімпіадах та конкурсах наукових робіт. Зі слів заступника голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко, усього на отримання обласної премії надійшло 14 заявок. Тематика робіт була різноманітна, від економіки до машинобудування і цивільних правовідносин. У відборі переможців комісія насамперед враховувала регіональний аспект, тобто практичне застосування у різних галузях на території області.

Серед кращих молодих науковців - викладач технічного коледжу НУВГП Катерина Дейнека, Острозької академії Наталія ІванчукБогдан Рудик та Микола Мороз з НУВГП, Мирослава Олієвська з МЕГУ та викладач РДГУ Сергій Крайчук.

Останній каже, що такі премії стимулюють до наукової діяльності, адже на свою роботу витратив близько 4-х років:

- В мене була дуже специфічна робота, а саме - захист споруд під час вибухів. Тобто, якщо проводяться вибухові роботи в кар’єрі, є певні об’єкти, які конче необхідно зберегти. Тому, по моделі можна було прописати параметри і при максимальній потужності вибуху можна зберегти будівлю. По великому рахунку, це достойний мотиватор, для того, щоб займатися наукою в подальшому. Ці заходи потрібні, в принципі, тому я досить щасливий, що мене виокремили.

 

Роботи студентів теж різнилися тематикою.

Зокрема, студентка МЕГУ Юлія Царук здобула перемогу на Всеукраїнській олімпіаді із туризмознавства, створивши туристичний тур та розрахувавши його вартість:

- Потрібно було скласти тур, розрахувати його собівартість і скласти картку об’єкта. До дрібниць описати, як виглядає об’єкт, які історичні постаті були присутні чи проживали там. Я планую витратити кошти як справжній турист - поїду на відпочинок чи піду в похід в Карпати.

А от студент НУВГП Олександр Солоп, учасник конкурсу наукових, робіт зайняв одне із призових місць з роботою на бізнесову тему.

Олександр каже, що, на відміну від туризму, його бізнесова теорія менш реальна в нашій державі і далі в науку йти не планує:

- Ця робота показала наглядно, наскільки можна продуктивно реалізовувати свій бізнес за уже готовими моделями і наскільки це вигідніше, ніж звичайний бізнес. Це якийсь такий ідеалізм і воно, насправді, може бути реалізовано, але немає ініціаторів, немає підтримки малого і середнього бізнесу.

Серед студентів, що отримали премії, - молодь від першого до п’ятого курсів як вищих навчальних закладів, так і коледжів та закладів профтехосвіти.

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень