Завтра у Рівному відкривається «Земний квітковий рай»

У клубному кафе цієї середи відкривається виставка учениці викладача рівненської дитячої художньої школи Іваненка А.Г. – ЛАРИСИ ПОЛЬОХІНОЇ

Лариса Григоріївна Польохіна народилася і навчалася у Рівному.  Вступила на навчання до рівненської дитячої художньої школи, але по стану здоров’я провчилась лише 1 рік. Закінчила Вінницький політехнічний інститут за спеціальністю: радіоінженер. Працювала на Рівненському радіозаводі у бюро систем автоматичного програмування. Одружена, має доньку та онуку, зараз на пенсії.

У 2010 р. почала навчатись у групі дорослих в рівненській дитячій художній школі  у відомого рівненсько художника та педагога, директора  Мартиненка Анатолія Івановича. Навчання було ініційовано міською владою м. Рівне під девізом «Стань Гогеном за 90 днів». Зараз Лариса Григорівна навчається у групі знаного рівненського художника, викладача РДХШ Іваненка Анатолія Григоровича, і дуже вдячна йому та усім викладачам за науку та вміння, здобуті завдяки спілкуванню з ними та їх студіям.

Усі роботи, представлені в експозиції, написані впродовж навчання у дитячій художній школі.

Відкриття виставки: середа, 27 липня, 15.00 год, клубне кафе «Євро-Арт», що на проспекті Миру, 4

Виставка триватиме по 14 серпня 2016 р. 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень