Банкомати РЕНОМЕ-СМАРТ розпізнають навіть найновіші купюри

Перша половина 2016 року виявилася продуктивною на нові банкноти:

  • Національний банк України ввів в обіг купюри 100 грн та 500 грн нового зразка.
  • Національний банк Республіки Білорусь провів деномінацію національної валюти та замінив старі білоруські гроші новими монетами та купюрами.

Це, своєю чергою, кинуло виклик сфері self-service. Для належного обслуговування клієнтів пристрої, які приймають готівку, повинні пройти модернізацію або оновлення програмного забезпечення для розпізнавання нових банкнот.

Автоматизована депозитна машина ES 3001 успішно пройшла процес оновлення програмного та апаратного забезпечення для прийому нових українських купюр а також нових білоруських грошей.

Компанія РЕНОМЕ-СМАРТ тримає руку на пульсі і швидко реагує на зміни ринку для того, щоб клієнти українських та білоруських банків могли в повній мірі скористатись перевагами автоматизованої депозитної машини ES 3001 в зонах самообслуговування 24/7.

Детальну інформацію про ES 3001 та її переваги для банків, служб інкасації, ритейлерів, МСБ та корпоративного бізнесу можна отримати, зконтактувавши з нашими менеджерами.

Телефонуйте, і ми складемо для Вас презентацію з усіма перевагами ES 3001 та бізнес-кейсами для використання: +380 (362) 69-34-34, +380 (44) 237-70-92.

Читайте також: CaseStudy: Трансформація класичних відділень ПроКредит Банку в сучасні зони обслуговування 24/7.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень