Відомо найпопулярніший ВНЗ серед абітурієнтів Рівненщини

Проміжні результати вступної кампанії оприлюднив на своєму сайті Національний університет водного господарства та природокористування

Університет наводить власну статистику щодо кількості поданих заяв від абітурієнтів. Кількісттю поданих до НУВГП заяв на денну форму для здобуття ступеня бакалавра порівняно з попереднім роком зросла більш ніж на 20%, 8929 проти 7306.

Ця ж цифра є найбльшою серед конкурентів "водника":

- Рівненський державний гуманітарний університет (8852),

- Національний університет Острозька академія (5358)

-  Міжнародний економіко-гуманітарний університет (1818)

- Волинська область, Луцький національний технічний університет (5350)

-  Тернопільський національний технічний університет (6061).

Найбільш популярними спеціальностями НУВГП стали Право, уже традиційно Будівництво та цивільна інженерія, Комп’ютерні науки та інформаційні технології, Менеджмент, а також порівняно молода спеціальність - Туризм.

Нагадаємо, що мова іде поки тільки про подані заяви на навчання. Оригінали документів у навчальних закладах прийматимуть до 5 серпня.

До слова, міністерство освіти і науки України запевнило, що списки зарахованих на денну форму навчання за державний кошт буде оприлюднено 6 серпня о 12-00. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень