Люди без освіти заробляють більше

Відповідно до нового дослідження, у Великій Британії чоловіки, які закінчили не найбільш популярні університети країни, заробляють менше, ніж їхні однолітки взагалі без вищої освіти, пише Independent.

Інститут фіскальних досліджень прийшов до таких висновків, вивчивши доходи випускників університетів і виявив великий розрив в залежності від того, який саме вищий навчальний заклад закінчувала людина.

Згідно з результатами дослідження, протягом 10 років після випуску з 23 університетів Великої Британії чоловіки в середньому заробляють менше, ніж ті, хто взагалі не має вищої освіти. При цьому жінки-випускниці тільки з 9 вищих навчальних закладів країни заробляють менше своїх ровесниць зі шкільною освітою.

Дослідники сказали, що такий розрив можна пояснити відмінностями у вимогах при прийомі на роботу, проте, статистика "дуже впадає в очі".

В ході аналізу було використано анонімні податкові дані та записи про видачу студентських кредитів 260 тисяч чоловік за період з 1998 року. Вперше такий масив даних був оброблений, щоб вивчити варіацію доходів випускників в залежності від їхньої статі, доходу батьків та університету, який вони закінчили.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень