Головний освітянин Рівного нарікає на недостатнє фінансування

Хоча торік в управлінні освіти зекономили понад два мільйони гривень

Грошей міському управлінню освіти виділили замало і це з урахуванням того, що цьогоріч освітяни отримали з держбюджету на два мільйони більше, ніж у 2015-му році. Про це сьогодні начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому Василь Харковець розповів на засіданні комісії з питань науки, освіти і культури Рівнеради. Далі пряма мова:

– У минулому році, як і в цьому, держава недофінансовує освіту. Якщо в минулому році у нас було 32 мільйони місцевого бюджету і це тільки по захищених статтях: заробітна плата, нарахування на заробітну плату, харчування, енергоносії... То в цьому році 34 мільйони. Ми зекономили в минулому році по освітній субвенції, в зв'язку із тим, що грудень був теплим, майже 2,2 мільйони гривень по енергоносіях. І вони можуть бути спрямовані на заробітну платню, або на якісь поточні видатки.

Окрім Василя Харковця, перед комісією доповідав і начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Сергій Шевчук. Він повідав про роботу свого управління у 2015-му році та повідомив, що цьогоріч у Рівному виділять півмільйона гривень на будівництво спортивних майданчиків, зокрема, одного на Басовому Куті, і ще 800 тисяч - на капітальний ремонт уже існуючих.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень