Відомо, який заклад профтехосвіти став кращим

За оцінкою учнів цих навчальних закладів

Кращим закладом професійно-технічної освіти за оцінками учнів визнано Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі. Понад третина учнів цього закладу дали вищу оцінку знанням і вмінням, здобутим у навчальному закладі.  Водночас, понад 80% учнів Сарненського професійного аграрного ліцею не визначилися з цим показником.

Натомість, за оцінкою підприємців Рівненської області, найгірше у закладах професійно-технічної освіти готують працівників харчової промисловості та торгівлі. Водночас, найкраща підготовка у спеціалістів лісового господарства, державного управління та ЖКГ.

Перше місце в рейтингу професій з найвищою якістю підготовки і у Рівненській, і у Волинській областях посідає перукар, а рейтинг професій найнижчої якості підготовки у Волинській області очолює бармен, а на Рівненщині пекар. Також більшість випускників впевнені, що їх подальшим працевлаштуванням має займатися їх заклад, а не вони самостійно.

Між тим, понад половина випускників готові або майже готові виїхати на роботу за кордон, якщо їх зарплата там буде перевищувати 10 тисяч гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень