![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
У березні депутати Верховної Ради переглядатимуть держбюджет, внаслідок чого можуть забрати у міст частину акцизів, збір яких було передано на місця торік. Крім того, Рівне вже втратило 54 мільйони гривень, які має витратити на утримання закладів профтехосвіти, яких у обласному центрі дев‘ять, – говорить Володимир Хомко:
- Самі училища нам не підпорядковані, ми не призначаємо їх керівництва. Лише фінансуємо. Погодьтеся, це абсурд. Ми втрачаємо 54 мільйони гривень. Місто не вмре від цього, але ми би знайшли, на що витратити разом із вами 54 мільйони гривень. Вони точно для нас не лишні.
Стурбованість неможливістю фінансувати профтехосвіту напередодні на засіданні президії обласної ради висловив і її голова Володимир Ковальчук, не виключаючи навіть акцій протесту. Далі пряма мова:
– Ми збирали бюджетоутворюючу нараду. Приїжджав колишній заступник Міністра (фінансів) Матвійчук, і там був такий пункт, що Кабінет міністрів... ну, тобто, відреагувати по першому кварталу, яка область може профінансувати ці професійно-технічні училища, яка не може.
Ми звернулися, що не можемо їх фінансувати. Це великий тягар і на область, і на місто Рівне, Острог, міста обласного підпорядкування. Тому ми будемо всі робити дії зараз в межах юридичних заходів, потім будемо збирати і говорити працівникам, що потрібно їхати і пікетувати Кабмін, наприклад.
Водночас голова обласної ради, на відміну від міського голови Рівного, з надією дивиться на перегляд парламентом статей бюджету, адже сподівається на поновлення фінансування ПТУ.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК