Міжнародну програму GLOBE впроваджували на Рівненщині

4 листопада на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проведено регіональний семінар-тренінг для вчителів біології та географії «Впровадження Міжнародної науково-освітньої програми GLOBE в освітніх закладах Рівненщини».

У семінарі взяли участь 24 педагоги, для яких провели навчальні тренінги «Користування веб-сайтом GLOBE», «Фенологія», «Наземний покрив/біологія», «Атмосферні спостереження», обговорено плани щодо розвитку програми в регіоні, – інформує директор комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради Тетяна Остафійчук.

По закінченню семніру-тренінгу всім учасникам вручили сертифікати вчителів GLOBE міжнародного зразка, що дає право працювати за програмою і вносити дані спостережень та досліджень на веб-сайт GLOBE.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень