Міжнародну програму GLOBE впроваджували на Рівненщині

4 листопада на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проведено регіональний семінар-тренінг для вчителів біології та географії «Впровадження Міжнародної науково-освітньої програми GLOBE в освітніх закладах Рівненщини».

У семінарі взяли участь 24 педагоги, для яких провели навчальні тренінги «Користування веб-сайтом GLOBE», «Фенологія», «Наземний покрив/біологія», «Атмосферні спостереження», обговорено плани щодо розвитку програми в регіоні, – інформує директор комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради Тетяна Остафійчук.

По закінченню семніру-тренінгу всім учасникам вручили сертифікати вчителів GLOBE міжнародного зразка, що дає право працювати за програмою і вносити дані спостережень та досліджень на веб-сайт GLOBE.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень