Родинам учасників АТО придбають житло

Йдеться про сім'ї загиблих на Сході

Членам сімей загиблих учасників АТО на Рівненщині вже підібрали 10 квартир.

Наразі триває процес купівлі трьох квартир у Рівненському, Здолбунівському та Сарненському районах.

Також житло для сімох родин загиблих військовослужбовців придбають в обласному центрі. Як повідомляють у Рівненській ОДА, за мету ставлять до кінця року придбати ще 19 квартир.

Нагадаємо, для придбання житла родинам загиблих учасників АТО на Рівненщину надійшла субвенція з державного бюджету в сумі понад 12 мільйонів гривень. Також за державною програмою виділені кошти на купівлю житла для військовослужбовця, який втратив функціональні можливості нижньої кінцівки. Додамо, що наразі в Рівненській області на квартирному обліку перебувають 25 сімей загиблих учасників АТО та 4 інваліда ІІ групи, які брали участь в АТО.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень